Oferty pracy i praktyk

Przyjdź do nas! Spróbuj swoich sił w wolontariacie, sprawdź się na jednym z wielu szkoleń, weź udział w dyskusji na temat naszej kultury organizacyjnej.

Jesteśmy przekonani, że praca, którą się lubi, to taka, do której chętnie przychodzisz, w której dobrze się czujesz, i która przynosi Ci radość i satysfakcję. Rekrutujemy przez cały rok, w zależności od potrzeb.

rekrutacja

krok po kroku

Twoja wiedza i doświadczenie są ważne, ale to nie wszystko. Od osób, które chcą do nas dołączyć, oczekujemy postaw zgodnych z naszymi wartościami. Jeżeli utożsamiasz się z naszymi wartościami - aplikuj do Dendro!
Jak to zrobić?
Możesz przesłać komplet dokumentów (CV i list motywacyjny) na adres mailowy:rekrutacja@dendro.pl lub pocztą na adres:
Dendro Poland Ltd Sp z o.o.,
ul. Magazynowa 4,
64-610 Rogoźno.
Co dalej?
Wybranych kandydatów zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną. Proces rekrutacyjny na stanowiska produkcyjne jest jednoetapowy, a na stanowiska specjalistyczne dwuetapowy. Spodziewaj się wymagającej, ale przyjaznej rekrutacji! Po zakończonej rekrutacji wszyscy uczestnicy rozmów otrzymują informację zwrotną na temat
ostatecznych wyników i podjętej decyzji. Każdemu nowemu pracownikowi zapewniamy w pierwszych dniach pracy rzetelny program wdrożeniowy i opiekuna, który bezboleśnie przeprowadzi go przez stresujący okres pierwszych tygodni w nowej firmie.

Program praktyk

Nasze wartosci

ZAPRASZAMY:
 • studentów i absolwentów szkół wyższych (lic., mgr, inż)!
 • uczniów i absolwentów szkół zawodowych
GWARANTUJEMY:
 • pracę w kreatywnym zespole
 • pracę z doświadczonymi ludźmi
 • konfrontację teorii z praktyką
 • uczestnictwo w projektach
 • miłą atmosferę
Działy w których możesz odbyć staż / praktykę – przykładowe, preferowane kierunki studiów!
 • produkcja pianki – chemia
 • produkcja materaców – zarządzanie i inżynieria produkcji
 • jakość – zarządzanie jakością
 • logistyka - logistyka
 • utrzymanie ruchu – mechanika i budowa maszyn
 • finanse – finanse i księgowość
 • kadry – zarządzanie zasobami ludzkimi, kadry i płace, doradztwo personalne
 • IT – informatyka
 • BHP – Bhp
Co możesz zyskać?
 • bezcenne doświadczenie
 • pracę w doświadczonym zespole
 • konfrontację teorii z praktyką
 • prowadzenie własnych projektów
Oferujemy
praktyki letnie staże
czas trwania 2-3mce bezpłatne płatne
rozpoczęcie – termin czerwiec czerwiec

październik

październik
termin nadsyłania zgłoszeń marzec marzec marzec
miejsce praktyk Dendro Poland ul.
Magazynowa 4
Rogoźno WLKP
Dendro Poland ul.
Magazynowa 4
Rogoźno WLKP
Dendro Poland ul.
Magazynowa 4
Rogoźno WLKP
umowa tak tak tak

Katarzyna Liske Katarzyna Liske
Dyrektor HR

Opinie o praktykach
Maciej
Jestem przekonany, że praktyki w Dendro Poland są spełnieniem wyobrażeń studenta o swojej przyszłej pracy. Wspaniała atmosfera, mnogość i różnorodność zadań, otwartość współpracowników, chęć niesienia pomocy mniej doświadczonym kolegom i koleżankom… coś wspaniałego i niezapomnianego. Z całą pewnością będę bardzo miło wspominał ten czas spędzony na nauce w Rogoźnie.
Dominika
Praktyki w DENDRO były dla mnie zupełnie nowym doświadczeniem. Pozwoliły mi zrozumieć, jak może wyglądać praca w nowoczesnym i rozwijającym się przedsiębiorstwie produkcyjnym, umożliwiając poznanie w praktyce narzędzi jakości, jakie poznałam w czasie studiów. Dzięki temu przeprowadzenie analiz FMEA (które są uznawane za zawiłe i skomplikowane) było mi nie straszne. Byłam pozytywnie zaskoczona atmosferą panującą w firmie; jako praktykantka mogłam liczyć na pomoc od pracowników każdego szczebla: zarówno stanowisk produkcyjnych, jak i menedżerskich. Gdybym jeszcze raz stanęła przed koniecznością wyboru firmy, w której miałabym odbywać praktyki, zdecydowanie wybrałabym DENDRO
Patrycja
Trzy miesiące stażu w firmie Dendro, to nie tylko cenne doświadczenie, ale również interesująca zawodowa przygoda. W trakcie stażu musiałam stawić czoła wielu ciekawym zadaniom, była ta okazja do sprawdzenia mojej wiedzy i umiejętności zdobytych podczas studiów. Rozwiązanie napotkanych problemów, znajdowanie nowych, niebanalnych rozwiązań przynosiło mi satysfakcję, a jednoczesne wsparcie pracowników i przyjazna, wręcz rodzinna atmosfera, utwierdzały mnie w przekonaniu, iż stawałam się wartościowym członkiem firmy.
Edyta
Podczas odbywania praktyk studenckich zapoznaję się z funkcjonowaniem systemów w Dendro Poland. Obserwuję, jak pracuje się w dziale IT. Nie muszę parzyć kawy, a zadania, które otrzymuję, są ciekawe i kreatywne. Dodatkowo mogę powiedzieć, że atmosfera panująca w biurze jest rewelacyjna.
Natalia
Staż studencki oceniam bardzo pozytywnie. Niezwykle zaskoczyła mnie otwartość pracowników, ich życzliwość oraz chęć niesienia pomocy. Firma również wywarła na mnie ogromne wrażenie. Specjalizuję się w zarządzaniu produkcją, dlatego też głównie swoją uwagę skierowałam na obserwację ciągu produkcyjnego. Zaskoczyła mnie innowacyjność procesu oraz wysoki poziom wdrożenia koncepcji zarządzania, jak Lean Management, przede wszystkim – 5S. Zdobyte doświadczenie na pewno wykorzystam w przyszłej karierze zawodowej.
Ania
W kilku zdaniach trudno zmieścić ogrom nowych i ciekawych wiadomości, z jakimi zetknęłam się dzięki stażowi w Dendro Poland. To bardzo nowoczesna, szybko rozwijająca się firma i dlatego w moich oczach przedstawia się jako skarbnica wiedzy praktycznej. Największym plusem stażu studenckiego był ogrom pracy i nowych obowiązków, nigdy nie było nudnej „papierkowej roboty”. Otwartość ludzi tu pracujących, promieniujących pozytywną energią, była bodźcem do podejmowania nowych wyzwań. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że jest to dotychczas najlepsza zawodowa przygoda mojego życia. P.S. Bombardują krówkami!

Pracownik Produkcji w Krajence

Opublikowano 23 marzec 2018 w dziale Aktualne oferty pracy, Praca i Kariera

Operator w Rogoźnie

Opublikowano 23 marzec 2018 w dziale Aktualne oferty pracy, Praca i Kariera

Automatyk w Rogoźnie

Opublikowano 20 marzec 2018 w dziale Aktualne oferty pracy, Praca i Kariera

Inżynier Utrzymania Ruchu w Rogoźnie

Opublikowano 19 marzec 2018 w dziale Aktualne oferty pracy, Praca i Kariera

Pracownik Produkcji w Rogoźnie

Opublikowano 16 marzec 2018 w dziale Aktualne oferty pracy, Praca i Kariera

Krawcowa / Krawiec w Krajence

Opublikowano 08 styczeń 2018 w dziale Aktualne oferty pracy, Praca i Kariera
Film o firmie
Zapraszamy do obejrzenia filmu i bliższego poznania naszej firmy http://dendro.pl/o-nas/
Dendro Poland jednym z Diamentów Forbesa 2015
W województwie wielkopolskim jest 211 firm, które zasłużyły na miano Diamentów Forbesa.  Nasza firma uplasowała się na 4 miejscu rankingu. http://diamenty.forbes.pl/diamenty-forbesa-2015-laureaci-wojewodztwo-wielkopolskie,artykuly,189180,1,1.html
Przyjazna Rekrutacja
18 marca 2014 roku Firma Dendro Poland przystąpiła do koalicji na rzecz przyjaznej rekrutacji.