Poczuj naszą atmosferę

Wartości Dendro Poland: Współpraca, Odwaga bycia innym, Zdrowy rozsądek i prostota
Nasza pozycja na rynku gwarantuje stabilne warunki zatrudnienia, a międzynarodowe środowisko naszego klienta i inwestora daje możliwość zdobywania doświadczenia w różnych dziedzinach. Nie jesteśmy korporacją. Unikalna atmosfera bez skomplikowanych procedur, bez języka korporacyjnego, dress code’u i sztywnych reguł to coś, co cenimy najbardziej. A jeżeli do tego dołożysz zespół niezwyczajnie zwyczajnych ludzi, którzy nie rywalizują, tylko współpracują, prawdziwą otwartość na informację zwrotną i promowanie dojrzałych postaw to zobaczysz, że u nas naprawdę dobrze się pracuje.
Praca wywiera znaczny wpływ na naszą codzienność, dlatego dbamy o to, aby środowisko pracy było przyjazne dla każdego z nas. Firma umożliwia nam pracę na najlepszej jakości maszynach i sprzętach komputerowych, a nasze stanowiska pracy są odpowiednio wyposażone i dostosowane do indywidualnych potrzeb. Jedną z inicjatyw, którą podjęliśmy w roku 2013, jest wolontariat pracowniczy. Każdy z nas, kto chciałby spróbować swoich sił w wolontariacie, jest mile widziany w zespole wolontariuszy Dendro. Dzięki wolontariatowi mamy okazję lepiej siebie poznać, a także wprowadzić wartość współpracy nie tylko w życie zawodowe.
Sprawdź aktualne oferty pracy
Aplikuj!
Zdaniem pracowników

Chcesz wiedzieć kim jesteśmy i jacy jesteśmy? Przeczytaj opinie naszych pracowników:

Marta Górna
Marta GórnaKsięgowa
W Dendro spędzam dużą część swojego życia i cieszę się, że mogę pracować z ludźmi, którzy liczą się z moim zdaniem i zawsze są chętni do pomocy w każdej sytuacji. Praca tutaj daje mi ogromne możliwości rozwoju i nauki. Wiem, że zawsze mogę liczyć na wsparcie przełożonego, no i najważniejsze: lubię to, co robię.
Małgorzata Piekarz
Małgorzata PiekarzSpecjalista HR
Praca w Dendro Poland to nie tylko obowiązek, ale także przyjemność. Firma finansuje kursy językowe odbywające się w czasie pracy oraz wysyła nas na liczne szkolenia związane z z wykonywaną pracą i rozwijające naszą efektywność osobistą.
Dagmara GruchotOperator
Jestem zadowolona z organizacji kolonii dla dzieci, świadczeń socjalnych, wynagrodzenie jest przelewane na czas, miła atmosfera, możliwość zwrócenia się do innych osób o pomoc, nie ma obawy przed utratą pracy- zakład ma stabilną sytuację – rozwija się cały czas, każdy ma równe szanse do samorealizacji, organizowanie akcji, np. nakrętki, wolontariat, pełna informacja dla pracownika – informatory.
Adrian DudzińskiDyrektor Techniczny
Pamiętam swój pierwszy przyjazd na rozmowy kwalifikacyjne, wielki plac budowy. Trochę się przeraziłem tym, co zobaczyłem. W trakcie rozmowy prezes nakreślił mi wizję przyszłości firmy , odetchnąłem z ulgą. Dendro od tego czasu przeżyło wielkie przeobrażenie. W chwili obecnej Dendro ma stabilną pozycję na rynku, gdzie udoskonalane są procesy technologiczne, pracownik ma poczucie bezpieczeństwa, gdzie każdy nowo zatrudniony pracownik ma wsparcie innych. Każdy z nas może wyrazić swoje zdanie i pogląd, a to za sprawą sprawnie działającego systemu „wartości firmy”.
Renata SobkowiakStarszy operator
Zadowolona jestem z tego, że teraz mam bliżej do pracy, która jest na miejscu. Wynagrodzenie jest przelewane w terminie, dobra jest współpraca z koleżankami, problemy są rozwiązywane na bieżąco. Znam zakres obowiązków, a jeżeli nie wiem, to pytam lidera i otrzymuję pełną informację. Mam satysfakcję z wykonywanej pracy. Umożliwiają mi to dobre warunki pracy, bogaty park maszynowy. Cenię możliwość poznania osób z innych działów. Firma organizuje dla nas szkolenia, które mają wpływ zarówno na naszą pracę, jaki i umiejętności. Panuje miła atmosfera, jest zdrowa rywalizacja, bardzo dobra współpraca miedzy zmianami, współpracownikami. Zarówno w hali, jak i na całym terenie firmy panuje porządek. Na pewno poleciłabym pracę w Dendro innym osobom.
Patryk Dylewski
Mam na imię Patryk, mam 23 lata, mieszkam w Rogoźnie. Jestem pracownikiem Dendro Poland od trzech lat i pracuję na hali produkcji materaców na dziale „Cięcie”. Rok temu awansowałem na operatora maszyny czyszczącej formatki. Moja praca jest ciężka, ale jestem z niej zadowolony. Atmosfera w pracy jest bardzo dobra, umiemy nawzajem sobie pomagać i współpracować. Jeśli chodzi o moich przełożonych, to są ludźmi, którzy zawsze wysłuchają problemu i go starannie rozwiążą. Mogę na moich przełożonych zawsze liczyć. Uważam, że jesteśmy dobrymi kolegami w pracy, jak i poza nią. Z wynagrodzenia jestem zadowolony, jest zawsze na czas. Swoją przyszłość wiążę z tą firmą, ponieważ w bardzo szybkim tempie się rozwija.
Joanna KorybalskaProdukcja
Pracuję w Dendro już ponad dwa lata. Jest to moja pierwsza praca, którą podjęłam po ukończeniu szkoły, więc nie za bardzo wiedziałam, czego się spodziewać. Muszę przyznać, że kiedy pierwszy raz zetknęłam się z nazwami materaców, etykiet i ogólnym dendrowskim slangiem produkcyjnym, pomyślałam, że nie jestem w stanie tego „ogarnąć”. Gubiłam się na każdym kroku procesu ubierania materaca. Minął niedługi czas i dzięki pomocy cierpliwych kolegów oraz koleżanek stwierdziłam, że nie ma w tym nic skomplikowanego. Teraz sama mogę pomagać i doradzać, z czego mam dużą frajdę. Dodatkowo odkryłam w sobie zainteresowania na temat budowy i sposobu działania maszyn, co zostało zauważone i docenione przez przełożonych. Teraz z powodzeniem obsługuję strecharkę i logopak, co jest dla mnie dużą osobistą satysfakcją. Jak w każdej firmie, gdzie pracuje wiele osób, dochodzi do nieporozumień. Nigdy jednak pracownicy nie są pozostawieni sami sobie i zawsze mogą zgłosić problem, którego rozwiązaniem zajmuje się najczęściej starszy operator lub lider. Dodatkowo organizowane są szkolenia, np. na temat wartości współpracy, które pomagają unikać takich sytuacji. Przez te ponad dwa lata zdążyłam zauważyć, jak firma się rozwija, wprowadza innowacje i ulepszenia ( między innymi dzięki „kaizenom” pracowników), organizuje pikniki i wycieczki z myślą o pracownikach i ich dzieciach. Dzięki temu Dendro daje mi duże poczucie stabilności.


image01image07

ZespółCzujemy się docenieni zarówno jako zespół, jak i indywidualne jednostki, gdyż każdy z nas w takim samym stopniu wpływa na rozwój naszej firmy. Każdy z nas jest inny, jednak łączy nas:

  • otwartość na zmiany, nowe pomysły
  • szacunek dla odmiennych poglądów
  • kreatywność w wykonywaniu codziennych zadań
  • uczenie się na błędach
  • ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań
  • współpraca, brak rywalizacji
  • dbałość o przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  • jesteśmy ze sobą na „ty”, a szacunek okazujemy poprzez swoje zachowania
czytaj dalejRozwijaj się z nami


Film o firmie
Zapraszamy do obejrzenia filmu i bliższego poznania naszej firmy http://dendro.pl/o-nas/
Dendro Poland jednym z Diamentów Forbesa 2015
W województwie wielkopolskim jest 211 firm, które zasłużyły na miano Diamentów Forbesa.  Nasza firma uplasowała się na 4 miejscu rankingu. http://diamenty.forbes.pl/diamenty-forbesa-2015-laureaci-wojewodztwo-wielkopolskie,artykuly,189180,1,1.html
Przyjazna Rekrutacja
18 marca 2014 roku Firma Dendro Poland przystąpiła do koalicji na rzecz przyjaznej rekrutacji.