Jakość

Kontrola końcowa
Celem pracy działu jest optymalizacja produktu i procesów. Systematycznie podejmujemy większe i mniejsze działania, aby redukować koszty słabej jakości (COPQ), stymulować produktywność, zwiększać dostępność naszych artykułów w sklepach, dzielić się wiedzą jakościową z pracownikami.

Wiemy, że materace, które produkuje nasza firma, są trwałe i bezpieczne, gdyż regularnie weryfikujemy surowce oraz wyroby gotowe w celu potwierdzenia ich zgodności ze specyfikacją.

Stosujemy metody pracy, które wykazały swoją skuteczność w innych branżach przemysłu, m.in. FMEA, MSA, SPC, 5S. Korzystamy z rosnącej informatyzacji w procesach produkcyjnych oraz magazynowych, dzięki czemu mamy wysoką precyzję identyfikowalności oraz możliwość podejmowana decyzji na podstawie danych.

Współpracujemy z klientem w celu zyskania informacji zwrotnej na temat naszych produktów oraz w zakresie rozwoju firmy zgodnie z ustalonym modelem i celami. Administrujemy pracą audytorów wewnętrznych, którzy monitorują postępy firmy oraz przygotowują nas wszystkich do audytów zewnętrznych.

czytaj dalejZasady bezpieczeństwa


Film o firmie
Zapraszamy do obejrzenia filmu i bliższego poznania naszej firmy http://dendro.pl/o-nas/
Dendro Poland jednym z Diamentów Forbesa 2015
W województwie wielkopolskim jest 211 firm, które zasłużyły na miano Diamentów Forbesa.  Nasza firma uplasowała się na 4 miejscu rankingu. http://diamenty.forbes.pl/diamenty-forbesa-2015-laureaci-wojewodztwo-wielkopolskie,artykuly,189180,1,1.html
Przyjazna Rekrutacja
18 marca 2014 roku Firma Dendro Poland przystąpiła do koalicji na rzecz przyjaznej rekrutacji.