• <!--:pl-->Dendro z lotu ptaka<!--:--><!--:en-->Aerial view of Dendro<!--:-->

  Dendro z lotu ptaka

 • <!--:pl-->Zakład Produkcji Pianki<!--:--><!--:en-->Foam production<!--:-->

  Zakład Produkcji Pianki

 • <!--:pl-->Magazyn Bloków Długich<!--:--><!--:en-->Long blocks warehouse<!--:-->

  Magazyn Bloków Długich

 • <!--:pl-->Zakład Produkcji Materaców<!--:--><!--:en-->Mattress production<!--:-->

  Zakład Produkcji Materaców

 • <!--:pl-->Szwalnia<!--:--><!--:en-->Sewing shop<!--:-->

  Szwalnia

 • <!--:pl-->Zakład Produkcji Repoliolu<!--:--><!--:en-->Repolyol production<!--:-->

  Zakład Produkcji Repoliolu

 • <!--:pl-->Magazyn<!--:--><!--:en-->Warehouse<!--:-->

  Magazyn

O nas

Codziennie realizujemy misję firmy, jaką jest dążenie do bycia liderem wśród dostawców materaców piankowych dla sieci sklepów IKEA

Spółka Dendro Poland to dynamicznie rozwijającą się firma, której głównym klientem jest sieć sklepów IKEA.Jesteśmy jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk produkujących materace piankowe w Europie.

Działamy w branży chemicznej i meblarskiej. Proces produkcyjny materaców rozpoczyna się od wyprodukowania pianki poliuretanowej w postaci bloków długich, poprzez wycinanie materaców i szycie pokrowców, aż do wysłania gotowego produktu do klienta. Korzystając z najnowszej technologii i rozwiązań szczególną uwagę zwracamy na jakość naszych produktów.

Razem z pracownikami, naszymi partnerami biznesowymi oraz klientami budujemy wspólne wartości. Stawiamy na współpracę, innowacyjność, odwagę.

Wierzymy, że na sukces firmy składa się praca wszystkich pracowników. Dlatego dbamy o ich rozwój zawodowy poprzez dostęp do szkoleń, dofinansowanie studiów, bezpłatne kursy językowe. Oferujemy pakiety medyczne, ubezpieczenia grupowe. W ramach systemu socjalnego zapewniamy pomoc finansową, pikniki i Dzień Dziecka, dofinansowujemy kolonie dla dzieci naszych pracowników.

Pragnąc w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w pracownikach oraz nagradzać ich kreatywność, stworzyliśmy System Pomysłów Pracowniczych Kaizen. Nasze działania zostały docenione i zostaliśmy zakwalifikowani do elitarnego Klubu Gazel Biznesu – grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm.
Od początku angażujemy się w działalność społeczną pomagając lokalnym ośrodkom. W tym roku zwróciliśmy się również do naszych pracowników z ideą wolontariatu pracowniczego.

 

czytaj dalejHistoria i rozwój


Film o firmie
Zapraszamy do obejrzenia filmu i bliższego poznania naszej firmy http://dendro.pl/o-nas/
Dendro Poland jednym z Diamentów Forbesa 2015
W województwie wielkopolskim jest 211 firm, które zasłużyły na miano Diamentów Forbesa.  Nasza firma uplasowała się na 4 miejscu rankingu. http://diamenty.forbes.pl/diamenty-forbesa-2015-laureaci-wojewodztwo-wielkopolskie,artykuly,189180,1,1.html
Przyjazna Rekrutacja
18 marca 2014 roku Firma Dendro Poland przystąpiła do koalicji na rzecz przyjaznej rekrutacji.